خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
خرید سکه ساکر استارز
چطور پسر یا دختری را عاشق خود کنم
خرید گیفت کارت
لوله استیل
7 ماده‌ی مؤثر برای موها که می‌توانید در آشپزخانه بیابید

بزرگترین وبلاگ مد های روز

7 ماده‌ی مؤثر برای موها که می‌توانید در آشپزخانه بیابید


برخی چیزها همیشه در خانه‌ی شما هستند، اما هیچ‌وقت به‌عنوان یک محصول برای زیبایی و تقویت موهای خود به آن‌ها توجه نکرده‌اید. ما شما را با برخی از این مواد آشنا می‌کنیم.
 
 پوست سر را با دانه‌های آسیاب‌شده‌ی قهوه لایه‌برداری کنید.

تنها صورت و آرنج‌های شما نیستند که هراز چند گاهی نیاز به یک لایه‌برداری اساسی دارند. اگر شما ازجمله کسانی هستید که از سرم‌، اسپری‌ و یا کرم‌ مو استفاده می‌کنید، ممکن است باقیمانده‌ی برخی از این مواد روی موهای شما باشد. بنابراین هرچند هفته یک‌بار مقداری پودر قهوه‌ی استفاده‌شده‌ را به ریشه‌ی موهای خود بزنید تا هر ماده‌ی باقیمانده‌ای را از بین ببرید.
 
با سرکه‌ی سیب موهای خود را نرم کنید.

درست مانند قهوه‌ی آسیاب‌شده، این ماده نیز به حذف باقیمانده‌ی محصولات شیمیایی از موها کمک می‌کند. همچنین سرکه‌ی سیب موها را براق‌تر و نرم‌تر می‌نماید. این ماده باکتری‌هایی که سبب شوره‌ی سر می‌شوند را نیز می‌کشد. برای دریافت نتایج بهتر چند بار در هفته قبل از شامپو زدن موها، آن‌ها را باکمی سرکه‌ی سیب ماساژ دهید.
 
با استفاده از عسل یا روغن‌زیتون رطوبت موهای خود را حفظ کنید.

بهترین راه برای داشتن موهایی سالم و براق و جلوگیری از فرهای ناخواسته و الکتریسیته‌ی ساکن مرطوب نگه‌داشتن موها است. عسل می‌تواند در این امر به شما کمک کند. روی‌هم‌رفته عسل یک مرطوب‌کننده‌ی طبیعی است. تنها کمی از آن را به موهای مرطوب خود بزنید، بگذارید برای 20 دقیقه بماند، و سپس آن را آب بکشید.
با چیزهای چسبنده مشکل‌دارید؟ پس به‌جای آن روغن‌زیتون را امتحان کنید. فقط کافی است روغن‌زیتون گرم را روی مو و پوست سر خود بمالید، بعد سرخود را با یک حوله بپیچید و اجازه دهید این ماده برای 20 دقیقه روی موهای شما باقی بماند. سپس موهای خود را شسته و آن را مانند مواقع دیگر شامپو بزنید.
 
با استفاده از آب‌لیمو موهای خود را به‌صورت طبیعی روشن کنید.

می‌خواهید موهای خود را هایلایت کنید و این کار را نمی‌توانید به یک آرایشگر بسپرید؟ کمی آب‌لیمو می‌تواند این کار را انجام دهد. زمانی که اسید لیمو با اشعه‌ی آفتاب ترکیب شود می‌تواند موهای شما را روشن‌تر کند.
 
موهای فر را با روغن نارگیل مهار کنید.

اگر اسپری مو در دسترس ندارید، کمی روغن نارگیل می‌تواند کار شگفت‌انگیزی برای کنترل موها انجام دهد. اما مقدار زیادی استفاده نکرده و آن را در نواحی اطراف ریشه‌ها نمالید، چون در این صورت این ریسک وجود دارد که موهای شما خیلی چرب به نظر برسند.  
 
موهای چرب و روغنی خود را با جوش‌شیرین تازه و با طراوت کنید.

مانند شامپوی خشک، مقدار کمی جوش‌شیرین نیز می‌تواند روغن روی پوست سر شما را جذب کند و به موهای شسته نشده‌ی شما زندگی تازه‌ای بدهد. مقداری جوش‌شیرین به پوست سرتان مالیده و سپس برای این‌که به‌طور یکنواخت کل موها آغشته شوند موهای خود را برس بزنید.
 
با نمک به موهای خود حالت بدهید.like
امتياز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در دوشنبه 2 شهريور 1394ساعت 23:13 توسط melorin |